 T620123004DN |
 SCR PHASE CTRL MOD 1200V 300A |
 Data Sheet |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||||||||||
 T6200220 |
 Other |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 T620103004DN |
 SCR PHASE CTRL MOD 1000V 300A |
 T620122004DN |
 SCR PHASE CTRL MOD 1200V 200A |
 T620123004DN |
 T620W |
 Other |
 Negotiable |
 SCR PHASE CTRL MOD 1600V 300A |